Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

En sevdiğim ojelerim


Herkese Merhaba!

Bu aralar bloğumla çok ilgilenemiyorum çünkü haftaya sınavım var ve ders çalışıyorum :( Ama takip ettiğim bloggerların yazılarını fırsat buldukça okuyorum :)

Neyse gelelim konumuza... Size son bir kaç haftadır en çok kullandığım ojelerimi göstermek istiyorum.. Aslında renkleri birbirine çok yakın ama nedense oje stantlarına gittiğimde elim hep bu renklere gidiyor. :)

Watsons indiriminden aldığım Rimmel London ojelerim : bu ojelere bayıldım, kıvamları, tek katta kapatıcılıkları, çabuk kurumaları, yani her yönleriyle çok mükemmeller.
Almak isteyenler varsa kesinlikle tavsiye ederim :)


Yine Watsons'tan aldığım Kalyon marka ojeler : Klasik fırça yapısına rağmen tek katta kapatıcılıkları oldukça başarılı ve kurumaları içinde saatlerce beklemiyorum. Sevdim bu ojeleri :)


Son olarakta İzmir'deyken aldığım Golden Rose oje ve ped aseton : Golden Rose'un klasik ojelerindense bu kalın fırçalı ojelerini kullanmayı daha çok seviyorum fakat simli ojelerini pek tercih etmiyorum, çıkarırken tırnaklarımı yıpratıyor :)
Golden Rose güllü ped asetonda gerçekten çok başarılı, özellikle seyahat edenlere tavsiye ederim,hem kolay taşınıyor hem de ojelerimi tırnaklarıma zarar vermeden çıkarıyor. (Sanırım bu pedler aseton içermiyor, yağlı gibi bir yapısı var )Gratisten 1.25 TLye aldığım tırnak eti temizleyici hızlı manikürde en büyük yardımcım :)
Ayrıca Nascita marka 4 aşamalı tırnak yüzeyi parlatıcımdan da çok ama çok memnunum, tırnak yüzeylerimi pürüzsüzleştiriyor ve tırnağımı parlatıyor, üstelik parlaklığı da 8-10 gün sürüyor :)


Yaz aylarında pratik tırnak bakımı arayanlara herbirini ayrı ayrı tavsiye ederim, bir sonraki yazımda görüşmek üzere...
Sevgiyle kalın, xoxo

You Might Also Like

1 yorum:

  1. rimmelin ojelerini ben de kullanmaktan büyük zevk alıyorum özellikle soft renkleri benim tercihim :)

    YanıtlaSil

Follow @Nihanlamakyaj