Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Uncategorized

Dove Hair Therapy ile İlgili Yorumlarım


Herkese merhaba!

Çok yoğun çalıştığım için uzun süredir bloğumla ilgilenemiyordum. Şuanda da işten geldim ve çok yorgunum ama Dove Hair Therapy ile ilgili yorumlarımı daha fazla bekletmek istemedim.

Dove markasının şampuanlarını daha önce kullanmıştım. Yeni serisini deneme fırsatı verdiği için Dove ekibine tekrar teşekkür ediyorum...

Ürünleri tekrar görelim...


Birçok Blogger arkadaşımla birlikte bana da denemem için büyük ve şık bir kutu içerisinde Dove Hair Therapy Saç dökülmelerine karşı etkili bakım seti gelmişti.


7 adet 7ml Ginseng ve Soya Proteini içeren saç dökülmelerine karşı yoğun bakım serumu...


Bu serumlar 2 haftalık kullanım sonucunda saç dökülmesinde gözle görülür azalma vaadediyor.
Banyodan çıktıktan sonra saç diplerinize masaj yaparak uyguluyorsunuz ve sonra saçlarınızı kurutup istediğiniz şekli verebiliyorsunuz.
Bu arada serumların kokusu muhteşem :)


Saç dökülmelerine karşı onarıcı bakım maskesi...
Koparak dökülen saçlar için yoğun onarım vaadediyor...


Banyo esnasında şampuandan sonra kullanılıyor, 3 dk bekleyip duruluyorsunuz ve saçlarınız yumuşacık oluyor, bayodan çıkınca tarak saçlarınızdan kayıp gidiyor ve saçlarınızı kırmadan taramış oluyorsunuz :) 


Saç dökülmelerine karşı bakım şampuanı ve bakım kremi ise dökülmeye eğilimli saçları dipten uca kadar besleyerek güzel ve güçlü kalmasını sağlıyormuş...


Gelelim benim yorumlarıma;
Öncelikle şunu belirtmek isterim, yorumlarım tamamen denemelerim sonucu oluşan özgün fikirlerimdir !!!

Dove Hair Therapy setimi toplamda 4 kez kullandım...

İlk banyomda sadece şampuan ve saç kremini denedim. Banyoda ve tarama esnasında saçlarımda baya dökülme oldu. (Herhalde yeni bir şampuana geçtiğim içindi.. ) Ama saçlarımı çok güzel yumuşattı...

İkinci banyomda şampuan + saç bakım maskesi + banyodan çıkınca da saç serumunu kullandım. Gerçekten dökülme oranı bir önceki kullanışıma göre yarı yarıya azaldı. Serumun saçlarımda bıraktığı yumuşaklık ve muhteşem koku da artı oldu :)

Üçüncü banyomda yine şampuan + saç kremi + saç serumunu, dördüncü banyomda ise şampuan + saç kremi + saç bakım maskesi ve saç serumunun tamamını set şeklinde kullandım...

Onarma bakımından birşey diyemeyeceğim ama yumuşaklık, parlaklık ve dökülme açısından gerçekten çok memnun kaldım.
Özellikle yumuşaklığının bir dahaki banyoya kadar kalıcı olmasını ve saçlarımın her aşamada çok güzel kokmasını çok sevdim.
(Bu arada saçımdaki güzel kokuyu arkadaşım bile fark etti :)
Ayrıca saçlarımı yağlandırıp ağırlaştırmaması da büyük bir artı oldu.

Eğer siz de saçlarınızın yumuşacık olmasını ve güzel kokmasını + dökülmelerinizin azalmasını istiyorsanız Dove Hair Therapy Saç Dökülmelerine karşı onarıcı çözümler serisine bir şans verin!!

Sevgiyle kalın,  xoxo...You Might Also Like

8 yorum:

 1. peki tekrar alır mısın bitince bide bunun cevabını alsam canım çok şey istemiş olmam dimi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle alırım tatlım :) en sevdiğim şampuan siyah ambalajlı Gliss serisiydi şimdi Dove therapy seti de favorim oldu. Inanılmaz yumuşatıyor :)

   Sil
  2. şundan sordum canım ben dove ilk çıktığında sabunu ile tanışmıştım bende alerjik reaksiyonlar gerçekleşmişti ve arkadaşımda aynı dönemde aynı tepkimeleri almıştı ve ben bir daha dove görmek bile istememiştim 10 yıl oluyor sanırsam ben lisedeykendi şimdi geliştirilmiş olduğuna inanmak istiyorum ve ben sürekli elseve kullanan biri olduğumdan bir daha ki sefer alıp almayacağıma sizler sayesinde karar vermiş olucam :)) cevap için teşekkürler canım..

   Sil
  3. :) Umarım sen de benim kadar memnun kalırsın canım.

   Sil
 2. kutuya bayıldım güle güle kullan

  YanıtlaSil
 3. Bu sadece bayanlar için mi

  YanıtlaSil

Follow @Nihanlamakyaj