Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Uncategorized

BİTTİLERRR :)


Herkese Merhaba!

Bu ay bitirdiklerimi biriktirdiğim poşet bir türlü dolmadı. Ben de ay sonuna kadar beklemek istemedim ve bitirdiklerimin yorumlarını sizlerle paylaşmak istedim.İlk bitirdiğim ürün Watsons'tan aldığım Divinia çift etkili göz makyaj temizleyicisi, gözlerimi yakmadan makyajımı çıkardığı için bu temizleyiciyi sevdim. Watsons'larda hala satılıyor mu bilmiyorum ama elimde başka temizleyiciler olduğu için tekrar almayı düşünmüyorum.

Listerine ağız çalkalama suyu, çok sevdiğim bir ürün, her ay mutlaka bir kutu bitiriyorum :)

Dove saç dökülmesine karşı etkili saç kremi, kokusunu ve yumuşatmasını çok seviyordum, şuan elimde maskesi var, bitince tekrar alabilirim.

Gratis Mentollü banyo jeli, aslında bu jel küveti doldurup içine dökmek için kullanılıyor fakat ben küvet doldurmayı hijyenik bulmadığım için duş jeli olarak kullandım ama tekrar almayı düşünmüyorum :(

Lirene 30 faktör güneş koruma sütü, bu koruyucu süt eczane kanallı bir üründü, çokta severek kullandım. Şuanda elimde başka koruyucular var ama kesinlikle tavsiye ederim :)

Arkadaşım Madame Kokoş'un hediye ettiği çanta boy parfüm, bu parfüm çok güzel kokuyordu. Ama küçük olduğu için çabuk bitti :(

Loreal 3 etkili göz altı nemlendirici kremi, Nivea Aqua'nın gözaltı nemlendiricisini artık bulamadığım için almıştım, çok sevdim ve yenisini tekrar aldım.

Bakalım gelecek ay neler bitireceğim :)

Sevgiyle kalın, xoxo


You Might Also Like

2 yorum:

Follow @Nihanlamakyaj