Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

TEMPTALIA 2014 Ödülleri 5 Kategoride NYX COSMETICS’e Verildi


TEMPTALIA 2014 Ödülleri 5 Kategoride NYX COSMETICS’e Verildi


NYX Cosmetics için 2014 yılı yine ödüllerle dolu bir yıl olacak. 
NYX, Oprah Magazine ödülü, Shecky's MakeUp En İyi Marka Ödülü ve Women's Wear Daily (WWD) Beauty Inc. Yılın Markası ödüllerinden sonra TEMPTALIA tarafından da 5 Kategoride ödüllendirildi.

Amerika Birleşik Devletlerinin en önemli Makyaj ve Kozmetik sitesi olan Temptalia 2014 yılı Editörün Seçimi Ödülleri 5 Kategoride NYX Cosmetics’e “verildi.

Temptalia, tarafından verilen ödüller “High-End” ve “Budget” Gruplarında ve 80 kategoride dağıtılıyor.

NYX Cosmetics, “Best Eyeshadow Base / En iyi Göz Farı Bazı”, “ Best Powder Blush / En iyi Toz Allık”, “Best Contouring Powder / En iyi Kontur Pudra”, “Best Liquid Lipstick / En iyi Likit Ruj” ve “Best Lip Pencil / En İyi Dudak Kalemi” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

NYX böylelikle Temptalia ödül törenindeki en başarılı markalardan birisi olmayı başardı. Diğer başarılı markalar ise 7 ödülle Maybelline, 6 ödülle Revlon ve 5 ödülle Guerlain oldu.BASIN BÜLTENİYou Might Also Like

1 yorum:

  1. Kesinlikle takdire değer yıllarını bloguna vermiş Christine'nin blogu temptalia benimde gıpta ettiğim bir blog. Dünya çapında milyonlarca kişiye yön veriyor, verdiği notlarla kozmetik piyasasını etkiliyor. Umarım bizde onun kadar başarılı oluruz. NYX markası artık Boyner'de ve Douglas mağazalarında rahatlıkla bulunabiliyor.Fiyatlarda çok uçuk değil.

    YanıtlaSil

Follow @Nihanlamakyaj