Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Eczanemizde.com.tr'den Maxim Ter Önleyici Anti-perspirant Roll-onYaz geldi de geçiyor bile. Bu sıcaklarda kişisel bakımımıza her zamankinden daha fazla özen göstermeliyiz. Sıcaklarla birlikte yaşadığımız en büyük sorun terleme ve ter kokusu.
Malesef ben de yaz aylarında kol altlarımda terleme sorunu yaşıyorum, günü dışarıda geçireceksem bu durum rahatsız edici olabiliyor. Her gün duş alıp deodarant kullanarak ter kokusunu önleyebilsekte terlemenin önüne geçemiyoruz.  
Online alışveriş sitesi Eczanemizdecomtr tarafından gönderilen Maxim ter önleyici rollonu bir haftadır kullanıyorum. 
Bu yazımda da sizlere Maxim Ter Önleyici Anti-perspirant Roll-on yorumlarımdan bahsedeceğim.Maxim ter önleyici Anti-perspirant roll-on deodarant, doktor tarafından onaylı ve dermatolojik testlerden geçmiş bir ürün. İçerisindeki etken madde Aluminum Chloride sayesinde terlemenin önüne geçiyor. Sadece koltuk altımızda değil, terlemenin yoğun olduğu tüm bölgelerde güvenle kullanabiliyoruz. 
Deodarantı gece yatmadan önce, temiz cilde kullanmanız gerekiyor. Klasik roll-onlar gibi başlığındaki dönen top sayesinde rahatlıkla uygulanıyor. Maxim roll-on kokusuz ve kesinlikle yapış yapış bir his bırakmıyor. 
Başlangıçta kuruluğu hissedene kadar hergün, daha sonra da haftada iki kere kullanmanız yeterli oluyor. Ben daha ilk kullanımda farkı hissettim. Sürdükten bir süre sonra kol altlarım kupkuruydu.
Haftaya 15-20 günlüğüne İzmir'de tatilde olacağım için bu deodarant çok işime yarayacak :)

Denemek isterseniz Eczanemizdecomtr ve Saglıkdeposunet 'ten sipariş verebilirsiniz.
Üstelik haftasonuna özel kampanya ile kargolarınız 1.99 TL.

Teşekkürler Eczanemizdecomtr

 

You Might Also Like

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Follow @Nihanlamakyaj