Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

CelluBlue Vakum Sistemli Masaj AletiCelluBlue dairesel selülit el masajı hareketlerini uygulamanızı sağlar.  
CelluBlue lipolizi tetiklemenize yardımcı olur. 
Lipoliz, yağ hücrelerinin yakılması, lenf ve damar yolu ile kan dolaşımının hızlandırılması ve optimize edilmesidir.  
Sonuçlar , sağlıklı bir diyet  uygulayan ve egzersiz yapan kişilerde daha da görünür olacaktır.!

KULLANIM KOLAYLIĞI; 
CelluBlue vakum sistemiyle, kullanım kılavuzundaki hareketleri yaparak cildinize masaj yapın.  CelluBlue’nun kullanımı basittir ve eğitim gerektirmez.!! 

KANITLANMIŞ ETKİNLİK; 
Ürünü 3-4 hafta boyunca hergün kullanırsanız  gözle görünür sonuçlar elde edeceksiniz. Memnun kalmadınız mı?  Paranızı iade ediyoruz!!

EKONOMİK ;

CelluBlue uygun fiyatlıdır, enerji harcamaz , eskimez ve ihtiyaç duyduğunuz  kadar kullanılabilir. Değerli ve dayanıklı bir dostunuzdur!!! 

HİPOALERJENİK 
;
CelluBlue tıbbi silikondan yapılmıştır.  Alerji korkusu olmadan güvenle kullanabilirsiniz!  Su ve sabunla kolayca temizlenebilir. !! 

İLETİŞİMDE KALIN;
Akıllı telefonunuza CelluBlue uygulamasını indirin ve iletişimde kalın. Akıllı telefonunuz selülit koçunuz haline gelecek.!! 

MOBİLİTE; 
Küçük boyutu ve küçük kesesi ile CelluBlue’yi istediğiniz yere götürebilirsiniz. El çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.!!

 
CelluBlue Nasıl Kullanılır?
!Kullanımdan önce: CelluBlue’yu ve cildinizi hazırlayın. ! 
• Öncelikle cildinize biraz masaj yağı sürün. CelluBlue’yu kuru cildinizde kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. CelluBlue’nun cilt üzerinde kayabilmesi için cilde mutlaka masaj yağı sürülmüş olmalıdır. 
• Uygulama yapılacak bölgeyi seçin. CelluBlue’yu kalçanızda, poponuzda, basenlerinizde ve diğer selülitli bölgelerinizde kullanabilirsiniz.  
• Masaj yağını seçili bölgeye uygulayın.!!  1.Adım: CelluBlue’yu cildinize uygulayın ! 
1. CelluBlue’nun iki yanına parmaklarınızla baskı uygulayın ve bırakmadan selülitli bölgeye bastırın.  
2. Sonra yavaşca cildinize bastırmış olduğunuz CelluBlue’nun kenarlarını bırakın, cildiniz CelluBlue tarafından vakumlanacaktır.  
3. Vakumun kuvvetini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. CelluBlue’yu biraz kaldırarak hava almasını ve vakumun kuvvetinin azalmasını sağlayabilirsiniz. ! ! 
2.Adım: CelluBlue ile Masaj ! 
1. Cildinizin seçili alanına masaj yağı sürdükten ve CelluBlue’yu ilk adımda anlatıldığı gibi bastırdıktan sonra, aşağıdan yukarı 3 dakika, soldan sağa da 1 dakika hareket ettirin. 
2. Ardından dairesel hareketler yapın, dairesel hareketlerin yönü her zaman aşağıdan yukarı olmalıdır.  
3. Daha fazla selülitten kurtulmak için CelluBlue’yu cildinize sıkıca bastırın daha sonra hala cildinize yapışık duracak şekilde yukarı doğru çekin. 
 4. Her seçili alana en az 5 dakika masaj yapılması gerekir. Masaj süresini seçili bölgeye ve selülitin derecesine göre kendiniz ayarlayabilirsiniz. İstenen sonuca ulaşana kadar (çoğunlukla 15/20 gün) uygulamayı hergün yapmalısınız. Bazı kadınlar daha kısa sürede sonuç alacaktır, bu selülitin derecesine bağlıdır. ! ! 
3. Adım: Masaj Sonrası ! Seçili bölgeye CelluBlue ile yapılan masaj bittikten sonra, bir saat içerisinde iki bardak su tüketilmesini tavsiye ediyoruz. Su içmek toksinlerden atılmasına ve yerleşmiş yağların eritilmesine yardımcı  olur. 

Uyarılar:
 • CelluBlue sıyrık ve yaralı cilt üzerinde kesinlikle  kullanılmamalıdır. Herhangi bir cilt hastalığı veya dolaşımla ilgili bir rahatsızlığı olan kişiler CelluBlue kullanmamalıdır.  
• Cellublue ile masaj yapılan bölge Cellublue tarafından uygulanan vakum ve artan kan dolaşımı sebebiyle kızarabilir, bu durum normaldir. Birkaç dakika içinde kırmızılık geçecektir. 
• Eğer morluklar oluşursa masajınız sırasında uyguladığınız CelluBlue vakum oranını düşürmenizi tavsiye ederiz. Masaj sıklığını iki günde bire indirmeyi de deneyebilirsiniz.  
• CelluBlue’yu çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklamalısınız. CelluBlue kesinlikle oyuncak değildir. 
• CelluBlue’yu su ve sabun ile yıkayabilirsiniz. 
Yıkadıktan sonra iyice durulayınız.

CelluBlue masaj aletini deneme şansı verdiği için Buket hanıma çok teşekkür ediyorum.
En kısa zamanda yorumlarımı sizlerle paylaşacağım.

Sevgiyle kalın.

You Might Also Like

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Follow @Nihanlamakyaj