Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

CelluBlue Vakum Sistemli Masaj Kupası


Merhabalar!
Buradaki yazımda sizlere CelluBlue Vakum Sistemli Masaj Kupası hakkında bilgi vermiştim.
Bu yazımda da CelluBlue hakkındaki yorumarımı sizlerle paylaşacağım.
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, ben herşeyden çabuk sıkılan biri olduğum için hiç bir ürünü düzenli kullanamıyorum, kısacası düzenli kullanım işi bana göre değil :) 
CelluBlue elime ulaştığından beri ortalama 8-10 gün kadar kullandım. Bu kadarlık kullanımda bile fark yarattı. Fakat istenilen sonuca ulaşmak için biraz daha kullanmam gerekiyor.


CelluBlue tıbbi hipoalerjenik silikondan yapılmış bir ürün. Minik taşıma kesesiyle birlikte heryere götürebilirsiniz. CelluBlue vakum sistemli masaj kupası avuç içi kadar, hiç yer kaplamıyor, kullanımı ve temizlemesi kolay, elektrikle çalışmadığı için kullanırken çok uğraştırmıyor. Bugüne kadar selülit için denediğim en pratik masaj aleti.

Aslında klasik masaj aletlerinden biraz farklı yapıda. İlk başta tasarımına bir anlam veremediysem de, denedikçe çok hoşuma gitti. Eskiden babaannemin ağrı olan bölgeye kupa tutarak masaj yapması gibi bir etki yapıyor :) Hem rahatlatıyor, hem kan dolaşımını arttırıyor.

CelluBlue Vakum Sistemli Masaj Kupası nasıl kullanılıyor?
Kullanımı çok pratik, özel bir eğitim gerektirmiyor. Uygulayacağınız bölgeye masaj yağı sürdükten sonra, parmağınızla iki tarafından sıkıp (bastırıp), istenilen bölgeye bırakıyorsunuz.


Derinizin CelluBlue'nun içine iyice sıkıştığından emin oldun, daha sonra sağa sola ve aşağıdan yukarıya hareketlerle masaj yapın. Masajınızın yoğunluk derecesini istediğiniz oranda ayarlayabilirsiniz.  Her bölgeye ortalama 5dk masaj yapmanız yeterli oluyor. İstenilen sonuca ulaşmak için en az 4 hafta kullanmalısınız.


İlk başta hafif kızarıklık ve yanma olsada korkmayın, kısa sürede geçiyor. Bu arada tahriş olmuş, yanık, yara olan bölgelerde kesinlikle kullanmayın. Masaj bittikten sonra bir saat içerisinde iki bardak su içmenizi öneriyorlar.
Kullanım sonrasında su ve sabunla yıkayıp, kesesine koyup, banyo dolabıma kaldırıyorum.
Ben çok düzenli kullanamasam da bacaklarım dışında, karın ve rahatlama amaçlı sırt bölgemde de kullanıyorum, bence çok eğlenceli bir ürün :)
 Yoğun selülit sorunu yaşıyorsanız, sağlıklı bir beslenme, bol su ve CelluBlue masajı ile kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz.
Satın almak veya incelemek için burayı tıklayabilirsiniz.


You Might Also Like

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Follow @Nihanlamakyaj