Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Silk'n Silhouette ile #EvimdeGüzellik Maratonum Başladı


Geçtiğimiz haftalarda Tavsiye Evi'nden çok güzel bir paket aldım.
50 şanslı bloggerla birlikte bana da denemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için Silk'n Silhouette vücut şekillendirici el cihazı hediye geldi. Ben de yaz kapıya dayanmışken Silk'n Silhouette ile vücudumu şekillendirmeye, selülitlerimden kurtulmaya ''Evet'' dedim.
Yoğun çalışma şartlarımdan dolayı her zaman yazamasamda cihazı kullandıkça tecrübelerimi sizlerle paylaşıyor olacağım :)
Silk’n Silhouette, 
Hollanda kökenli,  HT™- teknolojisine sahip (Bu teknoloji 3 enerji kaynağının birleşimidir: Bi-Polar RF Enerjisi, LED Light Enerjisi ve IR Isı Enerjisi. Bu teknoloji sayesinde cildinizdeki yağ tabakaları eritilir!) evde kullanım için geliştirilen selülit cihazıdır.

Silk’n Silhouette, devrim niteliğinde HT Teknolojisi ile cildin derin katmanlarını güçlendirir,
Sarkan cildi toparlar ve selülit oluşumunu azaltır.
Vücut hatlarını sıkılaştırarak fazla kilo görünümünü azaltır.
Cildin yapısını, dengesini ve elastikiyetini düzeltir.
Silk'n Silhouette vücudun her bölgesinde kullanıma uygundur. (kalça, kolların üst kısmı, baldırların iç ve dış kısımları)

Silk'n Silhouette satın aldığınızda kutusundan selülit makinası, şarj aleti ve vücudunuzun her bölgesinde kullanıma uygun olan kayganlaştırıcı(slider) jel çıkıyor.
Tasarımı çok başarılı, elinize aldığınızda rahat bir tutuş sağlıyor.Silk’n Silhouette kullanmadan önce uygulama yapacağım bölgeye ince bir tabaka halinde slider jel sürüyorum. Jel iletken ve nemlendirici özellikte. Cihazın cilt üzerinde rahat hareket etmesini sağlıyor.


Silk’n Silhouette üç farklı enerji seviyesinde ayarlanabiliyor. (Düşük, Orta ve Yüksek)
 Vücudunuzun her bölgesine 15 dakika uygulayıp, cildinizin üzerinde ileri geri hareket ettirmeniz yeterli. (Uygulama sonrasında hafif kızarıklık yaşasamda çabuk geçti)Silk’n Silhouette ortasındaki termal sensör ile cildimizi koruyor. 
15 dakikalık kullanım süresinde cihaz ısınıyor, eğer bu süreyi aşarsak ve termal sensör 41°C dereceyi aşan bir sıcaklık ölçerse, cihaz sıcaklık yaymayı otomatik olarak kesiyor. 
Cildimiz soğuduğunda cihaz tekrar ısı yaymaya devam ediyor.


Silk'n Silhouette selülit cihazını kimler kullanmamalı?

Cihaz hakkında araştırma yaptığımda cihazı kalp pili kullananlar, diyabet ve tiroid rahatsızlıkları olanlar, epilepsi hastaları, vücudunda elektrikli implant, metal plaka veya vidalar olanlar, kanser hastası olanlar, hamileler ve emziren anneler, radyoterapi veya kemoterapi tedavisi görenler, tedaviden önceki 3 ay içinde herhangi bir ameliyat geçirmiş olanlar, bu ürünü kullanmamalı yazıyor.

Şuan için gözle görünür bir sıkılaşma, selülitlerde azalma yaşamadım fakat cihazı 8 hafta daha kullacağım. Silk'n Silhouette ile #EvimdeGüzellik maratonum devam ettikçe deneyimlerimi sizlerle paylaşıyor olacağım... 

Bu arada cihaz hakkında kim ne demiş merak ediyorsanız İnstagram'dan #SilknSilhouette ve #EvimdeGüzellik  hashtaglerini takip edebilirsiniz.
Ayrıca Tavsiye Kanalı'nı ziyaret edip, yarışmaya katılarak Silk'n Silhouette kazanabilirsiniz.

 Silk'n Silhouette ile evde selülitlerinizden kurtulmak isterseniz HepsiBurada .com'u tıklayarak güvenle satın alabilir.


Sevgiyle Kalın, xoxo

You Might Also Like

3 yorum:

 1. Merhaba,
  Sevgiyle yaza merhaba etkinliğinden Tasarımcı blog Nilgün Özen Aydın... Seni zaten takipteymişim canım. Bana da takibe beklerim...
  http://www.nilgunozenaydin.com

  YanıtlaSil
 2. Merhaba Nihan; bende sizinle sevgiyle yaza merhaba etkinliğinde tanışmıştım. Takibe aldım. Sayfamı ziyaretinden mutlu olurum :) Sevgilerimle (http://apaydindunyam.blogspot.com.tr/)

  YanıtlaSil
 3. magazin ve kadın neden hep iç içedir :)

  YanıtlaSil

Follow @Nihanlamakyaj