Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

P.O.T Kozmetik /Mane'n Tail At Kuyruğu Şampuanı Alışverişim


Mutlu Akşamlar,
Geçtiğimiz günlerde çok memnun kaldığım ve bitmek üzere olan Revox at kuyruğu şampuanımın yerine alabileceğim yeni ve hatta daha etkili bir şampuan arayışına girmiştim.
İnternette gezinirken Mane'n Tail At Kuyruğu Şampuanını gördüm ve biraz araştırdım.

Şampuan hakkında netteki bilgiler şöyle;

Mane'n Tail Şampuan 946ml

Atların kullanımı için üretilen ORIGINAL Mane'n Tail şampuanın atlardaki sonuçları farkedilince insanlar için yeniden formülüze edilmiştir ve insanlar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Saçların hızlı bir şekilde uzamasına yardımcı olup saçlarınızı daha güçlü,daha parlak ve daha sağlıklı kılar.

Mane'n Tail şampuan Straight Arrow,Inc firmasının bünyesinde  Amerikada üretilen bir markadır. Straight Arrow,Inc firması 1970 yılından beri yüzlerce çalışanıyla Amerika'da büyüklü küçüklü birçok firmayla ve mağazayla çalışmalarına devam etmektedir.

 Original Mane 'n Tail Şampuan:

 • Kendisine özel zenginleştirilmiş protein formülü saçınızın daha yumuşak ve parlak olmasını sağlar.
 • Doğal yağlar içerir, zengin köpüğü ve benzersiz kokusu ile saç diplerinizi en iyi şekilde temizler,saçlarınızın yağlanmasını geciktirir.
 • Nemlendiriciler ve yumuşatıcılarla güçlendirilmiş içeriği sayesinde her şampuanlamanızda saçınız daha hacimli,parlak ve kolay şekillenebilen sağlıklı bir görünüme kavuşur.
 • Tüm saç tipleri  ve işlem görmüş saçlar için güvenle kullanılabilir.
 • Yıpranmış saçlardaki saç keratinini onarır. Saçların nemini optimize eder. Saç boyamalarında oluşan keratin çözülmelerine karşı saçları korur.
Türkiye sitelerinde şampuanla ilgili çok fazla kişisel yorum bulamasamda bulduklarım beni tatmin etti ve satın alıp denemeye karar verdim. Şampuanın satışı Revox kadar yaygın olmasa da Orjinal Mane'n Tail At Kuyruğu Şampuanını bulmam çok zor olmadı. 
Google'a ''Mane'n Tail Şampuan satın al'' yazdığımda satış yapan siteler sıralandı ve İnstagram'dan da takip ettiğim P.O.T Kozmetik satış sayfasına rastladım. 
P.O.T kozmetikten sevgili Yaprak hanımla iletişime geçerek Mane'n Tail At Kuyruğu Şampuanı, Mane'n Tail At Kuyruğu durulanmayan saç açıcı spreyini aldım. 
Yaprak hanım alışverişimin yanında Sally Hansen oje ve makyaj fırçası hediye göndermiş, çok teşekkür ediyorum. 
Toplamda 110 TL ödediğim alışverişime ek kargo ücreti ödemedim. Kısacası bu alışverişimden ve Yaprak hanımın ilgisinden, samimiyetinden çok memnun kaldım. 
 Bu arada şampuan ve kremimi kullanmaya başladım. Biraz daha deneyimledikten sonra sizler için Mane'n Tail at kuyruğu şampuanını ve saç açıcı spreyi detaylıca yorumlayacağım.
Eğer siz de saçlarınızın hızlı uzaması için Mane'n Tail At Kuyruğu Şampuanını tercih ediyorsanız burayı tıklayıp ücretsiz kargo seçeneğiyle satın alabilirsiniz :)
Sevgiyle Kalın, xoxo

You Might Also Like

3 yorum:

 1. deneyimini bekliyorum merakla revoxdan baya memnundum bakalım bu nasıl..

  YanıtlaSil
 2. bu markayı ilk defa duydum güle güle kullanın

  YanıtlaSil
 3. www.manentail.com.tr Türkiye distribütörü resmi sitesidir. Ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, yorumları görebilir, saçınız için en uygun ürünü seçebilirsiniz. Sevgiler.

  YanıtlaSil

Follow @Nihanlamakyaj