Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Yves Rocher Alışverişim


Mutlu Akşamlar!
Bu yazımda sizlere geçtiğimiz günlerde Yves Rocher'den iki farklı dönemde yaptığım iki küçük alışverişden bahsedeceğim.
% 98'den fazla bitkisel içeriğe sahip ürünleriyle Yves Rocher en sevdiğim Bitkisel Kozmetik markası. Özellikle belli dönemlerde yaptığı indirimlerini ve YR kart sahiplerine özel avantajlarını hiç kaçırmıyorum :)

Yılbaşından sonraki Mega Sale indirim döneminde en sevdiğim Yves Rocher kırılma karşıtı oje bazını yedekledim. Bu ürün o kadar güzel ki 1.5-2 ayda bir bitiriyorum :)
Ayrıca neredeyse 5-6 rengine sahip olduğum Yves Rocher Botanical Color Eye Pencil suya dayanıklı göz kalemlerinden ışıltılı kahverengi tonunu aldım.
Son olarakta Yves Rocher'in yılbaşına özel çıkardığı Portakallı&Tarçınlı serinin el kremini satın aldım. Bugüne kadar kullandığım en güzel kokulu el kremi bu sanırım :)
(Ben aldığımda el kremi %50, göz kalemi ve tırnak bazı %30 indirimdeydi.)


Bir sonraki alışverişim Yves Rocher'in sevgililer günü indiriminden alığım ürünlerden oluşuyor.

Bu alışverişimdeki ilk ürün bir önceki indirimden aldığım Portakallı&Tarçınlı el kremi ve aynı serinin peelingli duş jeli. Ayrıca yine yılbaşı koleksiyonundan baharatlı vanilya serisinin sıvı el sabununu aldım.
Yves Rocher'in yılbaşında çıkardığı sınırlı sayıda üretilen kişisel bakım ürünleri çok çok güzel oluyor.
Eğer hala bu ürünlerden bulabiliyorsanız mutlaka alın.

Aldığım bir diğer ürün çok severek kullandığım, acelem olduğunda işimi inanılmaz kolaylaştıran Yves Rocher süngerli oje çıkarıcılar, biri bana biri kardeşime :)

Son olarak da yine hayranı olduğum Yves Rocher Botanical Color Eye Pencil suya dayanıklı göz kalemlerinden seçtiğim, aklımda kalan ve koleksiyonuma eklemek istediğim ışıltılı siyah ve metalik petrol mavisi rengini satın aldım.
Uzun zamandır aradığım nude göz kalemini de yine Yves Rocher'den almayı tercih ettim. 
Bu kalem pembe alt tonlu bir nude. Gözlerimin iç kısmında ve dudak kenarlarımda mükemmel duruyor. Bu alışverişimle aldığım tüm ürünler de %30 indirimdeydi.Benim alışverişim şimdilik bu kadar, ama her ayın son günü yapılan Yves Rocher kelebek indirimini de mutlaka değerlendireceğim :)

Sizler de Yves Rocher markasını yakından tanımak, bitkisel kozmetik hakkında bilgi sahibi olmak ve Yves Rocher ürünlerini incelemek/satın almak isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın, xoxo
 

You Might Also Like

2 yorum:

  1. Güle güle kullan canım,ama o bazdan alacaktımya bende hani haber verecekdin aşk olsun :( bıttımı sımdı indirimi :/

    YanıtlaSil
  2. o duş jeli nefis kokuyordu ama elinde 654968341 tane olduğu için alamıyorum :-(((

    YanıtlaSil

Follow @Nihanlamakyaj