Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Golden Rose Mat Kalem Rujlar (11, 16, 20, 21 Numara)Bir önceki yazımda Golden Rose'dan gelen ve benim indirim döneminde aldığım Golden Rose Matte Lipstick Crayon rujlardan bahsetmiştim.

Bu yazımda sizlere Golden Rose Matte Lipstick Crayon rujların bende olan 11, 16, 20, 21 numaralarını kendi gözümden tanıtıp, dudakta duruşlarını sizlerle paylaşacağım. :)

Rujların 20 ve 21 numaralı olanları Golden Rose tarafından denemem için gönderildi. 11 ve 16 numaralı renkleri indirime döneminde ben aldım.

Öncelikle söylemek istediğim ilk şey rujların kalem şeklinde olmasının herhangi bir dezavantaj yaratmaması. (Rujlar alttan çevrilerek değil, kalemtraşla açılıyor.)
Kalemtraşla açıldığı halde hiç bozulma, dağılma, bulaşma yapmadan çok rahat açılıyor ve çok rahat sürülüyorlar.


Golden Rose Matte Lipstick Crayon rujlar mat bitişli olmalarına rağmen dudakları hiç kurutmuyor. (Resimde ıslak görünseler de gün ışığında mat duruyorlar.)
Pigmentleri tam kıvamında, ne çok yoğun sürülüp dağılıyor, ne çok zor sürülüp dudakları kurutuyorlar. Kalıcıklıkları da gayet başarılı, yeme içme durumunuza göre 2-3 saat bozulmadan kalıyorlar.

11 numara günlük hayatta çok rahat kullanabileceğiniz gülkurusu tonlu bir ruj. Neredeyse her makyajla uyum sağlayan, her tene yakışan çok güzel bir tonu var.
16 numara biraz daha canlı, aslında tam baharlık bir pembe. Cıvıl cıvıl rengine rağmen mat bitişli ve çok çekici duruyor :)
20 numara çok güzel bir kırmızı. Kırmızı tonlar günlük yaşamda iddialı kalsa da siyah eyelinerlı göz makyajıyla gün içinde bile çok zarif duruyor.
Rujların her tonu çok güzel ama 21 numara içlerinde en sevdiğim renk oldu.
Gözlerim kahverengi olduğu için yeşil- toprak tonlarında göz makyajını çok seviyorum, bu tonlarda makyaj yaptığımda elimin gittiği ilk ruj 21 numaralı Golden Rose Matte Lipstick Crayon ruj oluyor. Golden Rose Matte Lipstick Crayon 21 numaralı ruj yok gibi duran bir nude değil, dudak tonuna yakın, içinde biraz şeftalilik barındıran, çok açık bir kahverengi.
Gün içinde duruşu gerçekten kusursuz.


Elimde çok fazla rujum olmasa inanın bu serinin her rengini alırdım. Eğer deneme fırsatınız olursa Golden Rose Matte Lipstick Crayon rujları mutlaka deneyin ve en beğendiğiniz renkleri koleksiyonunuza ekleyin, inanın pişman olmayacaksınız.

Şimdilik benden bu kadar, bir sonraki yazımda görüşmek üzere ;)
Sevgiyle Kalın, xoxo

You Might Also Like

5 yorum:

 1. 21 ve 11 benim renklerim, çok ciciymiş ikisi de. Not aldım canım, öperim!

  YanıtlaSil
 2. 20 ve 21 çok hoşuma gitti ama sizde neden öyle parlak duruyorlar biraz? üzerine bir şey daha mı sürdünüz :)

  YanıtlaSil
 3. mat kalem rujları severim renklere bayıldım

  YanıtlaSil
 4. 11 i merak ettim bakmalıyım,güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 5. Hangi marka kalemtraşla açıyosun

  YanıtlaSil

Follow @Nihanlamakyaj