Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Golden Rose'dan Yeni Ürünler ve Golden Rose Matte Lipstick Crayon 22, 23, 24 Numara


Herkese Merhaba,
Dün Golden Rose'dan yeni ürünlerle dolu bir paket aldım. Hiç bir ayrım yapmaksızın her ürünü heyecanla inceledim. Çünkü Golden Rose son bir yıldır yaptığı yenilikler ve ürün kalitesiyle ilgileri üzerine toplamayı başardı.. Nerdeyse beğenmediğim ürünü yok diyebilirim. Geçmiş yazılarıma bakarak firma hakkında ve yeni çıkan diğer ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere Golden Rose'un yeni ürünlerini toplu olarak göstereceğim ama bu yazı daha çok Golden Rose Matte Lipstick Crayon serisinin yeni renklerinden ve dudakta duruşlarından bahsedeceğim bir yazı olacak. 
Golden Rose'un yeni çıkan ürünleri;


Ben de Matte Lipstick Crayon serisinin son aldığım 08 numarasıyla birlikte 5 farklı rengi vardı, yeni eklenen renklerle birlikte koleksiyonumdaki rujların sayısı 8'e çıktı. 
Golden Rose Matte Lipstick Crayon serisine yeni eklenen renkler, 22- 23- 24 numara.

Golden Rose Matte Lipstick Crayon 22 numara, soğuk alt tonlu, çok açık bir pembe. (Resimde rengini tam olarak vermesi için 3 kat uyguladım)  Özellikle beyaz tenlilere çok yakışacak bir renk. Koyu renk göz makyajlarıyla da çok rahat kullanabilirsiniz. Ama benim dudaklarım ince olduğu için ben biraz daha koyu tonlar kullanmayı tercih ediyorum :)

Golden Rose Matte Lipstick Crayon 23 numara, ise tam benim rengim, kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun diyenlerdenim, özellikle rujda :)
Bu renk çok rahat uygulanan, dudakta yağ gibi kayan, yumuşacık yapılı, tek katta rengini veren bir ruj. Bu rujlar diğer mat bitişli rujlar gibi değil, dudakları kurutmuyorlar. İlk sürdüğünüzde parlak gibi dursalar da sonradan matlaşıyorlar. İçlerinde ışıltı bulunmuyor. Rujların kalıcılıkları yeme- içme durumunuza göre en fazla 3-4 saat.


Golden Rose Matte Lipstick Crayon 24 numaralı ruj özellikle ilkbahar/ yaz döneminde elimden düşmeyecek bir renk oldu. 
Çok tatlı bir turuncu, aslında tam turuncu da değil, kavuniçi rengi demek daha doğru olur. Dudakta çok soft duruyor. Sürülüşü çok rahat, içinde ışıltı barındırmayan bir ruj. Resimdeki iki kat uygulanmış hali. Malesef bu ruj da orta kalıcılıkta. Bu renkleri kullanmayı seviyorsanız bir şans vermenizi öneririm.

Rujların eldeki swatchlarıyla dudak duruşları çok farklı, 
lütfen dudağınızda deneyerek karar verin!!!  Ve bu rujları yanınızda taşıyacaksanız makyaj çantanızda mutlaka büyük boy bir kalemtraş bulundurun.

Golden Rose Matte Lipstick Crayon serisinin bendeki diğer renklerini incelemek için burayı tıklayabilirsiniz. Online olarak satın almak isterseniz de burayı tıklayın ;)

Diğer yazılarda görüşmek üzere, Sevgiyle Kalın, xoxo


You Might Also Like

1 yorum:

  1. Crayon serisinin bir kaç rengini ben de kullanıyorum. Sevdiğim bir seri, güle güle kullanın. :)

    YanıtlaSil

Follow @Nihanlamakyaj