Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Nascita Pembe Destek Projesi Nascita Pembe Destek Projesi Hakkında!

Meme kanseri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en sık görülen kanser türlerinden biridir. 
Risk faktörlerinin arasında genetik faktörler, erken ilk adet yaşı, geç menapoz, çocuk emzirmeme, obezite gibi etkenler bulunsa da erken teşhis risk faktörlerini en aza indirgeyip hastalığın ilerleyişini durdurup hastalıktan korunmada son derece etkilidir. 

Her 8 kadından 1’inde erkeklerde de görülme olasılığı yüksek olan meme kanseri konusunda bilinçlendirmek ve meme kanserinden korunmanın en önemli yolu olan erken teşhis ve tanıya dikkat çekmek amacıyla her yıl Ekim ayı Dünya Sağlık Örgütü tarafından Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı olarak kabul edilmiştir.
Doğuş Kozmetik sosyal sorumluluk konularında üzerine düşen görevleri yerine getirmek ve meme kanseri ile mücadele eden kadınlara destek sağlamak, onlara bu mücadelelerinde yardım edebilmek adına Nascita Pembe Destek Projesi’ni başlattı... 

*Görseller alıntıdır...

Meme kanseri ile mücadele eden tüm kadınların gücü ve güzelliğinden esinlenerek projenin sloganı ve sosyal medya hashtagi #gucluveguzel olarak belirlendi.  
Sizler de bu hashtag ile yapılan paylaşımları takip edebilir, projeye destek verebilirsiniz.

Bu proje kapsamında, projeye özel olarak üretilen Nascita Pembe Makyaj Aksesuarları Serisi’nin satışından elde edilen gelirin büyük bir kısmının meme kanseri ile mücadele eden kadınların tedavi masraflarına destek olmak üzere Türk Kanser Derneği’ne bağışlandığını da büyük bir mutlulukla belirtmek isterim.. 

Nascita Pembe Makyaj Aksesuarları Serisi 7 fırça ve 1 makyaj süngerinden oluşmaktadır. 
Özel tasarım makyaj fırçaları yumuşak ve yüksek kalite sentetik kıl yapısına sahiptir ve profesyonel kullanım için uygundur. Farklı kesim yapıları ile dikkat çeken makyaj fırçalarının boyları diğer makyaj fırçalarına göre biraz daha kısa olup çantada taşımak için idealdir, sapları proje için özel olarak pembe renkte üretilmiştir. Seriye dahil olan makyaj sünger ise kauçuk madde içermez, koku yapmaz, likit ve kompakt formdaki makyaj ürünlerini homojen şekilde dağıtmaya yardımcı olur. 
Serideki ürünleri incelemek ve satın alarak destek olmak için tıklayın... 

You Might Also Like

1 yorum:

  1. canım bu faydalı paylaşım daha çok duyulsun diye g+ yaptım... sevgiler

    YanıtlaSil

Follow @Nihanlamakyaj