Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Mustela Pişik Kremi ve Mustela Hydra Bebe Yüz Kremi


Merhabalar,
Hamileliğimde yavaş yavaş sona yaklaşırken bebeğim için ihtiyaç listemi oluşturmaya ve gerekli araştırmaları tamamladıkça listemdeki ürünleri almaya başladım. Hamilelik sürecimde kendi ihtiyaçlarımı hızlı bir şekilde karşılarken, söz konusu bebeğim ve onun hassas cildi olunca daha zor kararlar verir oldum. Araştırmalarım sonunda bebeğimin hassas cildi için en doğru seçimin Fransa'nın en çok tercih edilen bebek bakım markası Mustela olduğuna karar verdim.
Daha önceki alışverişlerimde Mustela Yenidoğan Bebek Şampuanı, Mustela Bebek Losyonu gibi bazı ürünleri almıştım.
Bu yazımda da sizlere Dermokozmetika'dan temin ettiğim Mustela Pişik Kremi ve Mustela Hydra Bebe Yüz Kremi'nden bahsedeceğim. 


Neden Mustela Pişik Kremini tercih ettim?
0-2 yaş grubu bebeklerin ciltleri gün boyunca idrara ve dışkıya maruz kaldığı için ciltlerindeki koruyucu bariyerler hasar görüyor.


Mustela Pişik Kremi doğumdan itibaren kullanıma uygun olarak geliştirilmiş, pişiğe karşı önleyici özelliğiyle birlikte, pişik oluştuktan sonra bakım yapmak için özel olarak formüle edilmiş.
Mustela Pişik Kremi %98 doğal içeriklerden oluşuyor. İçerisindeki Avokado özü bebeğin cildini koruyor, hassas cilt hücrelerin hasar görmesini engelliyor. Parfüm, paraben ve koruyucu içermiyor. Ayrıca Çinko Oksit içerdiği için Antibakteriyel özellik taşıyor.
Bütün bu özellikler biraraya gelince bebeğim için tercih sebebim oldu. Mustela Pişik Kremini doğumun ilk gününden itibaren her bez değişiminde güvenle kullanacağımı düşünüyorum.
Mustela Pişik Kremi Dermokozmetika sitesinde %25 indirimde, 11.92 TL.

Hepimiz bebeğimize vücut losyonu yada bebe yağı alıyoruz. 
Ben bebeğimin cildi kadar yüzünün de nemlendirilmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden Mustela Hydra Bebe Yüz Kremi'ni de denemeye karar verdim. 


40ml'lik tüpte satılan Mustela Hydra Bebe Yüz Kremi doğumdan itibaren kullanılmak üzere formüle edilmiş. İçerisindeki besleyici yağlar bebeğimin cildinin nemlenip güçlenmesine destek olurken aynı zamanda cildine ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyormuş. Mustela Hydra Bebe Yüz Kremini de doğumdan itibaren gece ve gündüz kullanacağım. Koruyucu ve Paraben içermediği için bebeğimin hassas cidine anne özeni göstereceğini düşünüyorum. 
Mustela Hydra Bebe Yüz Kremi Dermokozmetika satış sayfasında %25 indirimde, 26.18 TL.

Mustela Bebek Ürünleri hakkında ve diğer dermokozmetik ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak ve kampanyalardan faydalanmak için Dermokozmetika satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bebeğim için kullandığım ürünleri ve etkilerini zamanı geldiğinde detaylı olarak sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.
Sevgiyle Kalın, xoxo

You Might Also Like

1 yorum:

  1. Oğlum küçükken her iki ürünü de kullanmış ve memnun kalmıştım hatta Mustela'nın physiobebe temizleme suyu var onu da öneririm makyaj temizleme suyu gibi birşey diyeyim ama cilt temizliği için çok güzel bir ürün

    YanıtlaSil

Follow @Nihanlamakyaj