Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

The Pink Ellys Makyaj Ürünleri İncelemesi


Mutlu Akşamlar!

Bu yazımda sizleri Türkiye pazarına yeni giriş yapmış, şirin mi şirin ambalajlara sahip bir kozmetik markasıyla tanıştıracağım. Markamızın adı The Pink Ellys.
Öncelikle The Pink Ellys markası hakkında kısa bir bilgi vereyim. The Pink Ellys ürünleri AKA Kozmetik Malzeme ve Tekstil San.Tic Ltd Şti tarafından satışa sunuluyor. Ürünlerinin bir kısmı Türkiye'de bir kısmı İtalya'da üretiliyor.

 
Ürünlerin ambalajlarında The Pink Ellys markasının marka yüzü olan Mrs Ellys karekterlerinin resimleri bulunuyor. Ve her üründe Ellys'den notlar görüyorsunuz.   

Gelelim hediye paketinin içeriklerine; 
Bu şirin paketin içinden bir adet 10'lu far paleti, bir adet far fırçası, bir adet kaş kalemi, üç adet mat yapıda kalem ruj ve iki adet stick yapıda ten ürünü çıkıyor.


Bu arada The Pink Elly's ürünlerinde (far paleti hariç) Paraben bulunmuyor.

Serinin bahsedeceğim ilk ürünü The Pink Elly's Nude 10'lu Far Paleti,
The Pink Elly's Nude Far Paleti tıpkı The Balm markasının far paletleri gibi kaliteli, sert yapıda karton ambalaja sahip. Kapağın ön kısmında sarışın bir Mrs Ellys karakteri, kocaman gülümsemesiyle bizi karşılıyor. Ve Ellys'in ''Kalbin ve aklın güzele odaklanmışsa, güzellik içindesindir...'' sözüyle birlikte paleti vurgulayan ''Doğallığı öne çıkart!'' notunu görüyoruz.


Mıknatıslı kapağı açtığınızda Nude renklerden oluşan 10'lu farları görüyorsunuz. Farların yanında çift taraflı uygulama aplikatörü bulunuyor. Paletin kapak kısmında da aynası bulunuyor ve yine Ellys'den bir not: ''Güzellik, gözlerinin içinin parlamasıdır.''

Paletteki farlar açıktan koyuya doğru sıralanmış. Herbir renge isim verilmiş. Bence farların gramajları oldukça büyük ve renklerin çoğunluğu ince ışıltılar barındırıyor.
Yapılarına gelecek olursak, farlar gerçekten kadife gibi yumuşacıklar. Malesef uygulama sırasında biraz tozutuyorlar.. Ben bu paleti ne zaman kullansam altına bir far bazı uyguluyorum. Çünkü baz uyguladığımda renkler çok daha canlı duruyor ve tabiki daha kalıcı oluyorlar.


Bazsız bir örnek,


Far bazı uygulanmış haliyle farların duruşları (soldan sağa sırasıyla),
İkinci ürün olarak The Pink Ellys Geniş Açılı Far Fırçasından bahsetmek istiyorum. Aslında hakkında söylenecek çok fazla birşey yok 😊


The Pink Ellys geniş açılı far fırçası sentetik kıllardan oluşan, bambu saplı bir fırça. Fırçanın üzerinde marka logosu bulunmuyor. Farları tutuşu ve uygulaması kıl fırçalara göre daha iyi.

Hediyeler arasında bir de kaş kalemi mevcut. The Pink Ellys Kaş Kaleminin normalde 4 farklı rengi var. Bendeki rengi 03 numara. Kalemler İtalya'da üretilmiş. Kalemin ucu sert olsa da boyaması ve kalıcılığı güzel. 


Benim için tek sorun renk uyumsuzluğu oldu. Eğer kumral yada açık tenliyseniz kesinlikle 03 numarayı almayın. Renk uygulandığında çok koyu duruyor ve içinde kızıllık barındırıyor. Malesef bu kalemi hiç bir şekilde kullanamayacağım. 😕

Yapı olarak beğendiğim ama makyajlarımda kullanmayı tercih etmediğim diğer ürünler de krem yada stick formdaki ürünler. The Pink Ellys Stick Fondöten ve The Pink Ellys Stick Allık&Aydınlatıcı ikilisi de bunlardan biri. 
The Pink Ellys Stick Fondöten çift renge sahip bir ürün. Yani tek ürünle farklı renk kombinasyonlarını birarada bulunduruyor. Asansörlü ambalajı The Pink Ellys tarzını yansıtacak şekilde renkli tasarıma sahip.  Şeffaf kapak kısmı ürünün rengini görmeye olanak sağlıyor.  Bu ürünün koyu kısmı bende oldukça koyu durdu, açık kısmıda açık geldi.😁 En iyi sonucu karıştırarak kullanınca aldım. 


Ürünün içerisinde Paraben bulunmuyor, E vitamini sayesinde cildi besleme özelliğine sahip. 
Stick formundan dolayı uygularken biraz uğraştırıyor. (Fırça yada ıslak süngerle dağıtabilirsiniz.) Benim bu ürünü kullanamama sebebimse ürünün zaten yağlı olan cildimde parlak ve yoğun durması.

The Pink Ellys Stick Allık&Aydınlatıcı, fondötene oranla daha sert yapıda. Ben bu ürünün her iki tarafını da parmaklarımla ısıtarak uyguluyorum. (Bu şekilde ciltte daha doğal duruyor.) Fakat benim cildim bu tarz ürünleri hızlıca emdiği için 2-3 saat sonra ne allıktan ne aydınlatıcıdan eser kalmıyor.


Bu sebeplerden dolayı bu iki ürünü de (tıpkı kaş kalemi gibi) kenara ayırdım. Bunları Instagram hesabımda düzenlediğim çekilişle isteyen bir takipçime hediye ediyorum.

Gelelim serinin en çok ilgi çeken, en beğendiğim ürünlerine, bunlar tabikide The Pink Ellys Matte Lip Crayon'lar. ( Mat kalem rujlar :) 
Ambalajların tasarımına bakar mısınız? Nasıl cici bici, nasıl tatlışlar, çok mu çok sevdim 😌


The Pink Ellys Mat Kalem Rujların tamamı mat yapıda. Mat oldukları halde yapıları oldukça kremsi, çok rahat uygulanıyorlar ve dudakları hiç kurutmuyorlar. 
Ayrıca kalemtraşa gerek kalmadan alt kısmındaki asansörüyle açabiliyorsunuz. 
Rujların alt kısmına bakarak yada şeffaf kapakları sayesinde renkleri kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. The Pink Ellys Mat Kalem Rujlar yeme içme durumunuza göre 3-4 saate kadar bozulmadan kalıyorlar.  Ayrıca bu ürünlerde de Paraben bulunmuyor. 

The Pink Ellys Matte Lip Crayon'ların bende üç rengi mevcut. İlk rujumuz ''Fig'' isimli nude tonlu bir ruj. Bu renk tam çıplak dudak rengi değil, biraz pembemsi- şeftalimsi bir nude. Dudaklarınızı ölü gibi göstermiyor ve her makyajla çok yakışıyor.


Diğer rujun ismi ''Pomegranate'', adından da anlaşılacağı gibi nar renginde bir ruj. 
Aslında pembe alt tonlu bir kırmızı. Resimde çok belli olmasa da dudakta çok canlı duruyor. Siz de benim gibi kırmızı aşığıysanız bu rengi çok seveceksiniz.

 
Son rujun ismi de ''Chestnut'', bu ruj elime uyguladığımda somon rengini andırıyor ama dudakta daha turuncu duruyor. İçlerinde en sevdiğim ruj bu oldu, hergün sürsem bıkmam, o derece yani.


Eğer siz de benim gibi The Pink Ellys Makyaj Ürünleriyle ilk kez tanıştıysanız ve denemek istiyorsanız bence rujlarını alarak başlayın. Bu arada The Pink Ellys Makyaj Ürünlerini detaylıca incelemek ve satın almak istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz.

  Umarım bu yazımla sizlere faydalı olabilmişimdir. Yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum. Görüşmek Üzere, Sevgiyle Kalın, xoxo 😗💕

You Might Also Like

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Follow @Nihanlamakyaj