Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Eeose Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Serum Ve Şampuan Deneyimlerimiz


Herkese Merhaba,
Yılbaşında Eeose markası denemem için yeni ürünlerinden ulaşan bir paket yolladı.
Eeose Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Serum ve Şampuan içeren paketi hiç kullanmadan eşime hediye ettim. Bu yazımda da eşimin deneyimlerini sizlerle paylaşıyor olacağım.


30 'lu yaşlara adım attıktan sonra eşimin saçları üst kısımdan dökülmeye başladı.
Maalesef ne yaparsak yapalım dökülmenin önüne geçemedik. Saçlarının üst bölümünde dökülmenin yanı sıra saç tellerinde güçsüzleşme, incelme de oldu.
Kullanım deneyimlerimizi sizlerle paylaşmadan önce eşimin saçlarının öncesi resimlerini çektim.


Eeose'nin Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Serum ve Şampuan serisini set olarak ve düzenli kullanmak gerekiyor. Serumlardan beyaz etiketli olan (Dökülme Karşıtı Serum) sabahları kullanılıyor. Mavi etiketli olan da (Saç Güçlendirici Serum) geceleri kullanılıyor.
Eşim seriyi iki ay kadar düzenli bir şekilde kullandı.


Bu arada tecrübelerimizi anlatmadan önce sizlere ürün hakkında firma ne diyor, deney sonuçları nasıl onları paylaşmak istiyorum. 

----

*EEOSE Saç Dökülmesine Karşı Etkili Çift Etkili Serum ve Şampuan
GP4G (çok yüksek mineralli sularda yaşayan, tuzlu su karidesi olarak da bilinen, Artemia Salina adı verilen bir planktondan ekstrakte edilmiş bir aktiftir) ve
saç dökülmesine karşı özel formüle edilmiş bitkisel kaynaklı Phytocomplex içerir.

*Klinik Çalışmalarla Kanıtlanmış Etki,
EEOSE Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Serum ve Şampuanın etkinliği ve güvenilirliği Fransız Dermscan  Laboratuvarları'nda yapılan klinik çalışmalarda kanıtlanmıştır.

Klinik çalışma sonuçlarına göre,
*Katılımcıların %98 'inde saç dökülmesinde etkili olduğu,
*Katılımcıların %95 'i saçlarının daha yoğunlaştığını,
*Katılımcıların %95 'i saçlarının güçlendiğini,
*Katılımcıların %95 'i ürünü kullanmaya devam etmek istediğini belirtmişlerdir.
*Ürünün dermotolojik olarak güvenilir olduğu herhangi bir yan etkisinin olmadığı kanıtlanmıştır.

----

Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300 ml'lik pompalı ambalajda satılıyor. Kadın ve erkeklerin kullanımına uygun, günlük yada gün aşırı kullanabileceğiniz bir saç şampuanı.
Bizdeki çeşidi normal/kuru saçlar için olanı. Şampuanın kokusu ve köpürmesi çok başarılı. 

Serumlar da 50 ml'lik sprey başlıklı ambalajda satılıyor. Özel sprey başlıkları sayesinde kullanımları çok kolay. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki boyutları küçük olsa da hem şampuan hem serumlar çok çok bereketli. İki aydan fazla düzenli kullandığı halde hala bitmedi. 


Beyaz etiketli LiposoPenatraitt Dökülme Karşıtı Serum sabahları nemli yada kuru saça 5-6 defa püskürtülerek ve masajla yedirilerek kullanılıyor. Mavi etiketli olan StimuPeptide Saç Güçlendirici Serum da geceleri yatmadan önce nemli yada kuru saça 5-6 defa püskürtülerek ve masajla yedirilerek kullanılıyor ve durulanmıyor. Her iki serumda saçlarda kepeklenme, yağlanma yada ağırlık yapmıyor. Kullanımı kolay olduğu için fazla zaman ayırmasına gerek kalmıyor.

Eşimde ürünleri uygulama talimatlarına dikkat ederek düzenli olarak kullandı.
Saç dökülmeleri tamamen durdu diyemem ama kullandığı bölgedeki saçları güçlendi, saç telleri kalınlaştı ve uzadı. Bu sonuç bile bizi mutlu etmeye yetti.
Size bir de sonrası fotoğraf çektik, arada çok fark olmasa da saç tellerinin kalınlaşıp saçlarının uzadığını fark edebilirsiniz.


Eşim Eeose Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Serum ve Şampuan serisini sorun yaşamadan, severek kullandı. İhtiyaç duyan erkek/kadın kullanıcılara rahatlıkla tavsiye ediyor :)

Ürünü detaylı incelemek ve online satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.
Online almak istemeyenler ürünleri eczanelerde bulabilir.

 Umarım yazımız sizlere faydalı olmuştur. Ürünleri deneme fırsatı verdiği için Eeose firmasına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sevgiyle Kalın, xoxo


You Might Also Like

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Follow @Nihanlamakyaj