Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Flormar Arty Pop Koleksiyonu


Merhabalar 🙋
Yine bir Flormar koleksiyonu incelemesiyle karşınızdayım. Gün geçmiyor ki Flormar yeni bir koleksiyon çıkarmasın, bu ara hızına yetişemiyorum :)
Bugün bahsedeceğim koleksiyon Flormar'ın Arty Pop isimli koleksiyonu.
Flormar Arty Pop koleksiyonu diğer koleksiyonların aksine çok renkli bir koleksiyon. Resmen gençliğin enerjisini makyaja taşıyor. 
Koleksiyonda makyaj bazından likit aydınlatıcıya, bb kremden rengarenk farlara, eyelinerdan maskaraya, likit ve stick rujlardan tırnak ürünlerine kadar ne ararsanız var.


Yazıma ten makyajı ürünleriyle başlamak istiyorum.
Flormar Arty Pop Koleksiyonunda 3 farklı renkten oluşan BB Krem, 3 farklı renkten oluşan likit aydınlatıcı ve bir adet makyaj altı bazı bulunuyor. 


Flormar Arty Pop Pore Minimizing Makeup Primer makyaj altı bazı şeffaf renkte ve jel yapıda bir ürün. Formülünde yağ bulunmuyor. Yapısı oldukça hafif, uyguladığınızda kadifemsi bir his bırakıyor.  Makyajın kalıcılığını arttırmaktan ziyade ince çizgi ve gözenek görünümünü hafifletmeyi vaad eden bir ürün. Çok geniş gözeneklere sahip olmadığım için ürünün performansı yeterli geldi. Gün içinde cildimi yağlandırıp herhangi bir sivilcelenme yapmadı. 
25ml'lik ürün 29.99 TL'ye satılıyor. 


Flormar Arty Pop Liquid Illuminator Likit Aydınlatıcı 3 farklı renkte üretilmiş. 
Bendeki rengi 02 Sunset Glow, tam yazlık bir ürün. Uygulandığında cilde ışıl ışıl canlı bir bronzluk ve tazelik katıyor. Özellikle yaz aylarında omuz dekoltesinde kullanabilirsiniz. 😊


Ürün kremsi bir dokuya sahip ve kolay uygulanıyor. Size önerim uygularken küçük miktarlarla başlamanız. Çünkü çok yoğun renk veriyor. Diğer cilt ürünleri gibi 25ml'lik tüp ambalajda satılıyor. Fiyatı 29.99 TL


Serideki son ten ürünü Flormar Arty Pop Glowing BB Krem,
Yumuşak ve akışkan dokuya sahip bir ürün. Kolay uygulanıyor ve cilde canlı, aydınlık bir görünüm veriyor. Kapatıcılığı oldukça hafif bir BB Krem.
Bu arada belirtmek istiyorum, eğer cildiniz karma/yağlıysa serinin ten ürünleri size uyum sağlamayabilir. Fiyatı 24.99 TL


Serideki Perfect Match ikili farlar çok hoşuma gitti. Normalde 6 farklı rengi bulunuyor.
Bendeki rengi fıstık yeşil ve haki renklerinden oluşan 03 numara.
Renkler genel olarak hafif sedefli ve yarı mat şekilde tasarlanmış. Bu farların yapıları kremsi, dokuları yumuşacık ve çok yoğun pigmentliler. Uygularken tozutma yapmıyorlar. Fiyatı ise 19.99 TL
 
Flormar Arty Pop koleksiyonundaki XL kalem eyeliner kullanım kolaylığı sağlasada bir iki makyaj sonrasında renk vermemeye başladı. Bu durum benim şanssızlığım mı yoksa hepsi mi bu şekilde bilemedim. Ama kalıcılığını çok sevdim. Keşke kullanım ömrü daha uzun olsaydı.
Fiyatı 19.99 TL


Koleksiyondaki XL Twisting Volume&Curl maskara yine silikon fırçalı tasarlanmış. 
Fırçanın sert silikon kılları DNA sarmalı şeklinde yapılmış. Bu çapraz kıllar en kısa kirpiklere bile ulaşabiliyor. Kirpiklere hacim kazandırırken topaklanmanın önüne geçen bir ürün.
Fakat yine belirtmem gerekiyor ki benim ince yapılı kirpiklerime pek fazla etki etmedi. Fiyatı 34.99 TL. Bence bu fiyata Flormar'dan çok daha iyi maskaralar alabilirsiniz.


Flormar Arty Pop koleksiyonunda 6 farklı renkten oluşan Creme Lipstick bulunuyor.
Bendeki renk 05 Arty Bordeaux (19.99 TL)
Rujun yapısı yumuşacık, sürümü çok rahat. İçerisindeki besleyici yağlarla dudakları besleyip nemlendiriyor. Kremsi yapıda bir ruj olduğu için uygulandığında parlaklık veriyor.
Fakat rujun kalıcılığı çok yüksek değil, bu yüzden gün içinde rujunuzu tazelemeniz gerekecek.


Flormar Arty Pop koleksiyonundaki en başarılı ürün bence Creme Lipgloss olmuş. 
 Glossun 4 farklı rengi mevcut. Bendeki rengi 02 Luscious Berry
Normal şartlarda artık gloss kullanmıyorum. Çünkü glossların yapış yapış his bırakmasını sevmiyorum. Flormar Arty Pop Creme Glossun sürümü yumuşacık, dudaklarda yapış yapış his bırakmıyor. En güzeli de uçuşan saçlarınız rujunuza yapışıp kalmıyor. 
Glossun yumuşak uçlu aplikatörü kolay uygulama sağlıyor. 
Kalıcılığı yüksek olmadığı için gün içinde tazelemenizi öneririm. Fiyatı 22.99 TL


Flormar Arty Pop Koleksiyonundaki ojeler Flormar'ın Full Color serisindeki ojelerle aynı ambalaja sahip. Sadece renkleri ve ambalaj üzerindeki desenleri farklı. 
Arty Pop Full Color ojelerin renkleri canlı ve yoğun. Bu serideki ojeler tam yazlık, kapatıcılıkları tek katta bile mükemmel. Sürdükten sonra çok hızlı kuruyorlar ve sürülürken fırça izi yapmıyorlar. 
Yeşil olan 08 Picnic, koyu pembe olan 07 Hopscotch, fiyatları 2,99 TL


Koleksiyonda bahsedeceğim son ürün Flormar Arty Pop Care&Go Cuticle Oil,
Bu ürün süngerli oje çıkarıcılar gibi tasarlanmış. Parmağınızı batırıp çevirmeniz yeterli. 
Tırnak ve tırnak etlerinde sağlıklı bir görünüm elde etmek için kullanılıyor. İçerisinde limon yağı, tatlı badem yağı ve turunç esansları kullanılmış. Uyguladığınızda mis gibi kokuyor. 
Bu ürünü tırnak bakımına önem veren herkese tavsiye ediyorum. (9.99 TL)

Benim Flormar Arty Pop koleksiyondaki ürünler hakkındaki düşüncelerim bu şekilde.
Siz bu seriden hangi ürünü denediniz ve memnun kaldınız mı?
Düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. 
Bu arada beni Instagram hesabımdan da takip etmeyi unutmayın.

Sevgiyle Kalın, xoxo

You Might Also Like

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Follow @Nihanlamakyaj