Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Bioderma Photoderm Serisi Güneş Kremleri


Cilt sorunlarını kaynağına odaklanarak kendi doğal savunmasıyla çözmeyi hedefleyen Bioderma, biyoloji ve dermatolojiyi bir arada kullanarak fark yaratmaktadır. İlk kez 70’li yıllarda gündeme gelen marka, temelde cilde saygı prensibinden yola çıkmış ve objektif bakış açısıyla hızlı bir yol kat etmiştir. Bioderma, ürünlerden bağımsız olarak markanın değerlendirilmesine açıktır. Bu durum geliştirilebilirliği de gündeme getirmiştir.

Bioderma İlkeleri ve Ayrıcalığı
Bioderma Sebium Global gibi önemli serileri barındıran marka, 8 farklı ilkeyi benimseyerek ürün formüllerini oluşturur. Biyolojik patentler, problemin kaynağına yönelik olarak üretilir ve dermatolog /biyologlar tarafından hazırlanır. İstem dışı cilde zarar veren kötü etkenleri gidermek üzere Dermatolojik İleri Formülasyon patenti kullanır.  Cildin potansiyel sorunlarla daha iyi mücadele etmesini sağlayan dermatolojik güvenlik ilkesini benimsemiştir. Bioderma ürünleri bilimselliği defalarca kanıtlanan bileşenler barındırır. Bu bileşenlerdeki ham maddeler titiz bir şekilde seçilir. Alerji ve toksik uzmanlarının yaptığı klinik deneylerden yararlanır. Bioderma, sağlık dernekleri ile kurumları paralelinde üretim yapar. Soru işaretine yer vermeyen dermatolojik etkinlik testleri ilkesini benimsemiştir.  Tüm bileşen ve kökenlerinin bazı standartlara uygun olduğuna gönderme yapan toplam izlenebilirlik ilkesini benimsemiştir.

Bioderma Photoderm Ürünleri
Bioderma Photoderm güneş kaynaklı olarak dokularda meydana gelen hasara yönelik geliştirilen üstün performanslı bir seridir. Farklı cilt tiplerinin beklentilerine yanıt verilen ürünlerde çok yönlü etkiyle zarar görmeden bronzlaşma sağlanacaktır.

Bioderma Photoderm Güneş Koruyucular
1.       Photoderm After Sun Güneş Sonrası Sütü, her cilt tipine yönelik olarak geliştirilen yetişkin ve çocukların kullanımına uygun, yatıştırıcı güneş sonrası sütüdür.
2.      Photoderm AR SPF 50 Güneş Koruyucu, gözenekleri tıkamadan, aksine temizleyerek ve beleyerek güneş koruması sağlayan bir üründür.
3.       P.  Bronz SPF 30 Güneş Koruyucu, zararlı güneş ışınlarını önler, hızlı bronzlaşma etkisine sahiptir. Gözenekleri tıkamadan, besleyerek ve sıkılaştırıcı etkiyle güneş koruma sağlar.
4.      P. Sensitive SPF 50 Geliştirilmiş Güneş Koruyucu, yanma sonrası oluşan su toplaması gibi sorunlara karşı özel olarak geliştirilmiştir. Cildin serinlemesine yardım eder.
5.      P. Kid Lait SPF 50 Güneş Koruyucu, çocukların hassas yapıdaki ciltlerini güneşin zararlı etkilerine karşı üstün performansla korur.
6.      P. AKN Mat SPF 30 Karma Ciltler İçin Güneş Koruyucu, sebum fazlası olan ve belirli bölgelerde akneye eğilimin fazla olduğu cilt tiplerinde etkili güneş koruma sağlar.
7.       P. MAX Mineral Compact Güneş Koruyucu Kompakt Pudra SPF 50: Ciltteki renk dengesizliklerini ve istenmeyen kötü görünümü kapatmaya yarayan koruyucu etkili üründür.
8.      P. Bronze Brume SPF 30, daha hızlı bronzluk sağlar. SPF 30 etkisi ile uzun süre güneş altında etkilidir.
9.      P.LEB SPF 30 Güneş Alerjisine Karşı Güneş Koruyucu, alerji riski taşıyan ciltlere yönelik yüksek hassasiyetle üretilmiştir.

Bioderma Photoderm Güneş Koruyucu Sprey Ürünler
Photoderm MAX Spray Güneş Koruyucu Sprey SPF 50, her cilt tipine özel olarak geliştirilmiş, lekelenme ve zararlı etkilere karşı üstün koruma sağlayan üründür. Photoderm Kid SPF 50 Güneş Koruyucu özellikle hassas bebek ve çocuk cildine yönelik hazırlanan bir üründür. SPF 50 etkisiyle uzun süre cildi korur. Sprey formu, rahatsızlık his vermez. Bioderma Photoderm SPF15 Güneş Koruyucu Sprey, bronzlaşan ve koyu renk tene sahip kişilere yönelik olarak geliştirilmiştir.  Cildin zararlı etkilerine karşı filtre oluşturulur. SOS After Sun Güneş Sonrası Sprey, güneş kaynaklı oluşabilecek kızarıklık, yanık durumlarının engellenmesine yardım eder.  Eşit bir şekilde bronzlaşma sağlar. Photoderm Akn Spf 30 Sprey Yağlı ve Karma Ciltler İçin Güneş Koruyucu Sprey, cildin fazla yağlanan bölümlerini dengeler, parlamayı önleyerek üstün koruma etkisi yaratır.

You Might Also Like

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Follow @Nihanlamakyaj