Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Kerastase Şampuan
Saç bakımında dünyada en çok tercih edilen markalarından Kerastase Paris, kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunar. Sağlık ve güzelliğin bütün olduğunu savunarak formüllerini geliştiren marka, yıkama, bakım ve şekillendirici etkisi ile bunu sağlar. Kerastase Serum ve diğer serilerle saç bakımında uzmanların tercihidir.
 Saçlar genetik ve çevresel nedenlerle yıpranır, dökülür, güçsüzleşir. Bu gibi durumlarda saça kökten uca kadar etkili bir müdahale gerekmektedir. Kerastase ürünleri kepeklenme de dahil tüm saç sorunlarında özel formüller ve çözümler sunar.

Kerastase Chronologiste Bain Revitalisant Canlandırıcı Şampuan 
Her saç tipine yönelik olarak geliştirilmiştir. Saçın ağırlaşmasını engeller. Tellerin kolay açılmasını ve taranmasını sağlar. Yumuşaklığını korumasına yardım eder ve tüm olumsuz etkenleri temizleyerek saçı arındırır. Chronologiste Bain Revitalisant Canlandırıcı Şampuan özel yağ içeriği sayesinde saçları kökten uca besler, ihtiyacı olan bakım ve onarımı sağlar. Cansızlaşan ve hacim kaybeden saçların yeniden dolgun ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Densifique Bain Densite- Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuan
Seramid, güç yenileyici kompleks ve hyaluronik asit içeren güçlü formülüyle saçların su tutma kapasitesini artıran bir üründür. Kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilir. Saç tellerine pürüzsüzlük kazandıran ve parlaklığı artıran gluco-peptide içeriği bulundurur. Saç tellerinin güçlenmesini sağlayan seramid, saçların daha fazla yıpranmasının önüne geçer. Stres altındaki saçların derinlemesine ve nazik bir şekilde temizlenmesini sağlayan ürün nemden güç alarak dış etkenlere karşı daha dirençli bir saç yapısı geliştirir.

Elixir Ultime Oleo Riche Kalın Telli Saçlar İçin Güzellik Şampuanı
Şampuanın içeriğinde dört değerli yağın bileşimi vardır:
1.      Argan yağı, saçların direncini geliştirir, içindeki E vitaminiyle güçlü bir antioksidandır. Besleyici özelliği bulunur.
2.     Prakaksi yağı, saçların nemli ve parlak olmasını sağlar. Besleyicidir.
3.      Kamelya yağı saç tellerinin ışıltılı ve pürüzsüz görüntüye kavuşmasını sağlar.
4.     Mısır filizi yağı, saç tellerinin kaybettiği gücünü yeniden kazanmasına yardım eder.

Nutritive Bain Satin Kuru Saçlar İçin Nemlendirici Şampuan 
Ürün iris çiçeğinden ilham alınarak geliştirilmiştir. Bu çiçeğin kökünde yer alan antioksidan özler saçlara yoğun besin desteği sağlar. Saç kuruluğunun kalıcı olarak önüne geçen ürün, bu duruma neden olan etkenleri de yok eder. Saçın uzun süre nem dengesinin kazandırılmasını sağlar.  Saçın günlük temizliğini yaparken ihtiyaç duyduğu bakımı da gerçekleştirir. Kuruluğa bağlı yıpranma sorununu yok eder. Saçların sönük görüntüsünü yok eder, hafifletir ve canlandırır. Kolayca şekil almasını sağlar.

Reflection Bain Chroma Riche- Röfleli ve Hassaslaşmış Boyalı Saçlar İçin Yumuşatıcı Işıltı
Şampuanı 
Kimyasal işlemlere maruz kalan saçlarda ciddi yıpranmalar görülür. Röfle, boyama gibi etkenlere karşı onarıcı etki yaratan Reflection Bain Chroma Riche, özel geliştirdiği formülüyle bu hassasiyeti ortadan kaldırır. Saç ve saç derisini derinlemesine temizler, renk solmalarının önüne geçer. Deriye kaybettiği nemi geri kazandırır ve saçın eski canlılığını kazanmasını sağlar. Aqua-Ionic sistem sayesinde saç tellerinin yumuşamasını sağlar. UV Filtresi ve E vitamini ile renk koruyucudur. Ürün kullanılırken son durulama soğuk suyla yapılmalıdır.

Specifique Bain Divalent Çift Yönlü Dengeleyici Şampuanı
Yağlı ve hassas saç yapısına özel olarak geliştirilmiştir. Derinlemesine temizlik ve bakım sağlar. Uygulama sonrasında ferahlık duygusu verir. Çift yönlü dengeleyici Kerastase şampuan, fazla sebumu yok eder, saçın her gün yıkanmaya olan ihtiyacını giderir. Bu da saçın doğal yollardan beslenmesini sağlar. Besleyici ve onarıcı özelliği olan ürün B6 vitamini ile derinin güçlenmesine yardım eder. Uygulama esnasında birkaç dakika köpükle bekletilmeli ve sonra durulanmalıdır.

Kerastase Şampuan nereden alınır?
Yetkili kuaförlerden ürünleri alabilirsiniz. Online sipariş tercih ediyorsanız narecza.com’da ürünlerde indirim var. Aşağıdaki adresten satın alabilirsiniz.

You Might Also Like

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Follow @Nihanlamakyaj