Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Max Factor, Healthy Skin Harmony Miracle Fondöten ile nefes alan pürüzsüz bir ten..“Modern kadından ilham alınarak üretilen yepyeni bir fondöten”

Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Fondöten;  
24 saat nemlendirme, SPF20 güneş koruması ve parlama kontrolü sunan akıllı formülü sayesinde kadınlara tüm gün nefes alan bir cilt sunuyor. Healthy Skin Harmony Miracle Fondöten, kusursuz tazelikte bir görünüm sağlamak üzere günlük stres etkileri ile mücadele ederken yarı mat bir cilt yaratıyor.


Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Fondöten pürüzsüz ve kalıcı bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların vazgeçilmezi olmaya aday.  
Healthy Skin Harmony, uykusuzluk, zamanında yetişmesi beklenen işler gibi günlük streslerin makyaja olan etkileriyle baş ederek göz alıcı bir görünüm sağlıyor.


Türk kadınının cilt tonlarına uyum sağlayan 6 rengi bulunan Healthy Skin Harmony en açık cilt tonlarından en koyu cilt tonlarına kadar kusursuz bir cilt görünümü sağlıyor. 
Karıştırılabilir yapıda, orta-yüksek kapatıcılık seviyesinde likit fondöten olan Healthy Skin Harmony doğal, yarı-mat, kalıcı ve güzel bir görünüm vadediyor. Modern kadınlardan ilham aldı.

Max Factor, Healthy Skin Harmony Miracle Fondöteni’i kadınlardan ilham alarak, yaşadıkları hareketli günlük tempo için tasarladı.  
Healthy Skin Harmony Miracle Fondöten, iş toplantısına ya da hava alanına yetişmeye çalışan veya işten sonra arkadaşlarıyla buluşmaya hazırlanan kadınların kusursuz görünümüne eşlik ediyor.
Max Factor Healthy Skin Harmony Miracle Fondötenin satış fiyatı 64.90 TL

Max Factor hakkında,
Max Factor, dünyanın öncü kozmetik firmalarından biri, 20. yüzyılın başlarında adını markaya veren Polonya doğumlu bir güzellik uzmanı tarafından kuruldu. 
Bay Max Factor, Renk Uyumu ve Tanısı konseptini icat ederek makyajı, kadının cilt tonuna, yüz hatlarına ve saç rengine göre kişiselleştirdi. 
Akademi Ödülü kazanan ve Hollywood'dan seçkin bir müşteri kitlesine ulaşan makyaj ürünleri ve teknikleri yaratmış olmasına rağmen Bay Max Factor'a asıl yön veren felsefe, her kadının doğru araçlar ve makyaj becerileri ile ihtişamlı olabileceğiydi.
Bugün ise Max Factor, makyaj uzmanlarının tercihi.

Bay Max Factor'un mirasını dünyanın en etkili makyaj artistlerinin Max Factor Global Kreatif Tasarım Direktörü Pat McGrath liderliğinde bir makyaj uzmanları topluluğu sürdürüyor. 
Marka, makyaj sanatının dönüştürücü araçlarını her yerdeki kadınların ellerine veren modern, büyüleyici ve yenilikçi makyaj ürünleri yaratarak kadınların her gün ihtişamlarını ortaya çıkarmalarına olanak tanıyor.


*Basın Bülteni

You Might Also Like

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Follow @Nihanlamakyaj