Theme Layout

layout_large

Boxed or Wide or Framed

Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

3/featured/recent

Display Trending Posts

[style4][caption2]

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Konsantre Parfüm DeneyimlerimMutlu Akşamlar!
Sevdiğiniz markaların aynı kokularını çok daha uygun fiyata, çok daha kalıcı şekilde, hatta konsantre haliyle almak istemez misiniz? 
Cevabınız evetse sizleri yeni tanıştığım Konsantre Parfüm markasıyla tanıştırayım. 👌
Eşimle birlikte Kasım ayından beri ünlü markaların versiyon kokularını Konsantre Parfüm'den alıyoruz. Kokular bildiğimiz dünya markalarına ait kokuların birebir aynısı.
Fark ne derseniz en büyük farkı saf/yoğun halde ve çok daha kalıcı olmaları. Ve tabiki orjinallerine oranla çok uygun fiyatlı olmaları. 😏


Parfümlerde benim tercihim kış aylarında vazgeçilmezim olan Lancome Hypnose ve By Kilian Good Girl Gone Bad oldu. Eşimin tercihi de Paco Rabanne Invictus 'dan yana oldu. 
Lancome Hypnose ve Paco Rabanne Invictus parfümlerini 5 ml'lik konsantre şişede, saf esans şeklinde tercih ettik. (Zaten kokular 5, 10, 15 ml ve 50 ml'lik şişelerde satılıyor.) 
5 ml kokuların fiyatları ortalama 25-35 TL civarı.
 Burayı tıklayarak inceleyebilirsiniz.

By Kilian Good Girl Gone Bad kokusunu da 50 ml'lik yoğunlaştırılmış şekilde tercih ettim. 
Bunun fiyatı da yanılmıyorsam 75-80 TL civarındaydı.


Konsantre Parfüm'lerin esansları yurtdışında üretilip (İsviçre), sıkı sağlık kontrollerinden geçtikten sonra satışa sunuluyor. Parfümler ne bende ne de eşimde hiçbir alerjik reaksiyona sebep olmadı, zaten bu konuda hiç şikayet almamış bir firma.

Konsantre Parfüm'lerin içerisinde uçuculuk yaşanmaması için alkol kullanılmıyor. Ve kokular gerçekten tenimizde 2, kıyafetlerde 4-5 güne kadar kalıyorlar. 
Kullandığınız kokularda uygun fiyat ve kalıcılık arıyorsanız bence Konsantre Parfüm markasına mutlaka bakın..👍

 *Konsantre Parfüm markasına web de buradan , instagram'da buradan ve 0535 568 4337 whataspp numarasından ulaşabilirsiniz...
 

You Might Also Like

1 yorum:

Follow @Nihanlamakyaj